Acrylamide Gel Electrophoresis Systems
- (2)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (2)
- (2)
- (1)
- (2)
- (16)
- (15)
- (1)
- (1)
- (5)
- (9)
- (10)
- (3)
- (1)
- (1)
- (6)
- (1)
- (18)
- (1)
- (44)
- (3)
- (1)
- (1)
- (6)
- (1)
- (14)
- (1)
- (16)
- (1)
- (1)
- (4)
- (6)
- (1)
- (1)
- (2)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (3)
- (1)
- (1)
- (1)
- (4)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (2)
- (1)
- (2)
- (1)
- (3)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (1)
- (3)
- (1)
- (8)
- (8)
Résultats de la recherche filtrée
| Largeur (métrique) | 12.95 cm |
|---|---|
| Garantie | 3 Years |
| Largeur (impériale) | 5.1 in. |
Invitrogen™ NuPAGE™ WedgeWell™ Midi Bis-Tris Welcome Pack, 4 to 12%
The NuPAGE Bis-Tris Midi Welcome Pack, WedgeWell format provides all the necessary NuPAGE gels, buffers, and reagents needed to begin using the SureLock Tandem Midi Gel Tank.
| Shipping condition (Condition d'expédition) | Approved for shipment at room temperature and wet ice |
|---|---|
| À utiliser avec (équipement) | SureLock Tandem Midi Gel Tank |
| Plage de séparation | 3.5 to 260 kDa |
| Type de gel | Bis-Tris |
| Dimensions du gel | Midi |
| Quantité | 1 Welcome Pk. |
| Pourcentage de gel | 4 to 12% |
| Épaisseur (métrique) | 1.0 mm |
| Gamme de produit | NuPAGE |
Invitrogen™ L-Buffer Chamber for XCell SureLock™ and XCell II™ Mini-Cells
XCell SureLock and XCell II Mini-Cells
Invitrogen™ SureCast™ Gel Handcast Bundle A - Hardware and Reagents
Pour your own polyacrylamide gels easily and confidently with a SureCast™ Gel Handcast Bundle A. The SureCast Handcast System can be used to create polyacrylamide gels using SureCast Handcast Reagents as well as any other popular polyacrylamide gel casting reagents.
Invitrogen™ Buffer Core w/ Electrodes for XCell SureLock™ & XCell II™ Blot Module
For the XCell SureLock Mini Blot Module
Invitrogen™ Novex™ WedgeWell™ Midi Tris-Glycine Plus Welcome Pack, 10%
The Novex Tris-Glycine Plus Midi Welcome Pack, Wedgewell format provides all the necessary Novex Tris-Glycine Plus Midi gels, buffers, and reagents you will need to begin using the SureLock Tandem Midi Gel Tank.
| Shipping condition (Condition d'expédition) | Wet Ice |
|---|---|
| À utiliser avec (équipement) | SureLock Tandem Midi Gel Tank |
| Plage de séparation | 30 to 250 kDa |
| Type de gel | Tris-Glycine Plus |
| Dimensions du gel | Midi |
| Quantité | 1 Welcome Pk. |
| Pourcentage de gel | 10% |
| Épaisseur (métrique) | 1.0 mm |
| Gamme de produit | Novex |
Invitrogen™ Bolt™ Mini Bis-Tris Welcome Pack for Protein Expression (4–12%, 12 well)
The Bolt Mini Bis-Tris Welcome Pack for Protein Expression is designed for use with any protein expression application or expression system, such as our transient protein expression platforms.
Invitrogen™ Novex™ Empty Gel Cassette Combs, Mini
Compatible with mini-size Empty Gel Cassettes of the same thickness (NC2010, 1.0mm; NC2015, 1.5mm)
Invitrogen™ Empty Gel Cassette Combs, mini, 1.0 mm, 12 well
Compatible with mini-size Empty Gel Cassettes of the same thickness (NC2010, 1.0mm; NC2015, 1.5mm)